6 خرداد, 1395

اقتصاد مقاومتی در راس برنامه های سازمان مدیریت و برنامه ریزی است

معاون پشتیبانی امور مجلس و استان های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت:اقتصاد مقاومتی در راس برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور قرار دارد.

علیرضا صالح، روز چهارشنبه، در آئین معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت:با توجه به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ،از سوی مقام معظم رهبری،شورای برنامه ریزی و توسعه استانها برای تحقق شعار سال تلاش خود را به کار گرفته اند.
وی گفت:تقویت بدنه کارشناسی، با هدف تربیت نیروی انسانی کارآمد در مدیریت، یکی از برنام ههای مهم این سازمان است که انتقال تجربیات مدیران به کارشناسان نسل جدید ، می تواند یکی از راه های تربیت نیروی انسانی کارآمد برای تأمین مدیران آینده کشور باشد.
وی تأکید کرد: تمامی فعالیت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سطح ملی و استان ها باید براساس اقدامات کارشناسی صورت گیرد و از پرداختن به هرگونه مسایل سیاسی و جناحی خودداری شود.
صالح افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها باید تمامی مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه را قبل از تصویب مورد کارشناسی و پس از آن با جدیت مورد اقدام قرار دهد.
وی تصریح کرد: این استان به دلیلی برخورداری از منابع مطلوب، مردم با همت، مدیران توانمند و نزدیکی به مرکز کشور و استان های برخوردار و صنعتی ایران، جایگاه بسیار خوبی دارد.
معاون پشتیبانی امور مجلس و استان های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بیان داشت: با راه اندازی راه آهن اصفهان – شهرکرد – اهواز تحول چشمگیری در بخش های مختلف چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.
وی اضافه کرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به دلیل پیگیری های فراوان استاندار چهارمحال و بختیاری، تلاش های زیادی را برای صدور مجوز ۲۱۵ پروژه راه آهن اصفهان – شهرکرد – اهواز انجام داد.
صالح عنوان داشت: چهارمحال و بختیاری می تواند به عنوان یکی از کانون های توسعه ای کشور در آینده ای نزدیک مطرح شود.
گفتنی است ا، در این آئین حبیب الله وفایی به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری معرفی و از خدمات اسماعیل عامری گلستان تقدیر شد.

منبع : خبر آنلاین

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.