6 خرداد, 1395

اساس کار در اقتصاد مقاومتی بر دوش بخش خصوصی است

در برنامه اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، اساس کار روی دوش بخش خصوصی است.

جاسم جادری در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان هرمزگان با بیان اینکه اهتمام دولت تدبیر و امید بر حل مشکلات بخش خصوصی است، عنوان کرد: دولت به عنوان مسئول اجرای قانون و بخش خصوصی در کنار هم باید برای به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد کشور کار کنند.

وی ادامه داد: بخش خصوصی برای این دولت جایگاه ویژه و مهمی دارد و باید در کنار هم برای حل مشکلات تلاش کنیم.

استاندار هرمزگان افزود: در برنامه اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، اساس کار روی دوش بخش خصوصی است و اگر قرار است اقتصاد مقاومتی به نتیجه برسد باید کار برای بخش خصوصی تسهیل شود و این بخش جایگاه خود را در اقتصاد پیدا کند.

جادری تصریح کرد: کمیته های زیرمجموعه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان باید به طور مرتب تشکیل و مباحث به صورت کارشناسی به شورا ارائه شود تا با این کار قدمی رو به جلو برداریم.

وی با تاکید بر اینکه اجرای مصوبات این شورا باید پیگیری شود، اظهار داشت: بخش خصوصی وارث مشکلاتی از گذشته است که بر اثر برخی ندانم کاری ها ایجاد شده و باید برای حل آنها راهکار پیدا کنیم.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: زمینه و بستر فعالیت و مشارکت اقتصادی و تجاری بخش خصوصی فراهم شده و دولت تدبیر و امید به دنبال تسهیل گری و رفع موانع قانونی برای بخش خصوصی است.

 

منبع : برنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.