5 خرداد, 1395

توانمندی‌های ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی ارتقا می‌یابد

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: توانمندی‌های ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی و قطع وابستگی به خام فروشی نفت ارتقا می‌یابد.

علاءالدین بروجردی ظهر امروز در آئین افتتاح استودیو سیمای این شهرستان که در محل صدا  سیمای بروجرد برگزار شد اظهار داشت: امروز رادیو بروجرد با پخش بیش از هشت ساعت برنامه در طول شبانه‌روز از جایگاه برتری در میان رادیو شهرهای کشور برخوردار است.

وی افزود: از امروز صدا و سیمای مرکز شهرستان بروجرد با همت ویژه سازمان صدا و سیما راه‌اندازی می‌شود تا در راستای معرفی ظرفیت‌های این شهرستان گام‌های بلندی برداشته شود و این مرکز می‌تواند در عرصه‌های ملی، استانی و شهرستانی ظرفیت مطلوبی را به وجود آورد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با اعلام آمادگی در راستای همکاری جدی و جمعی برای عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بیان کرد: پس از سال‌ها که چنگال بی‌رحمانه آمریکا با اعمال تحریم‌های نابرابر در کشور فرورفته بود، با مقاومت و ایستادگی از این سد هم عبور کردیم.

وی با اشاره به ادعای رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر دست‌اندازی به تأسیسات هسته‌ای ملت ایران تصریح کرد: ملت بزرگ ایران می‌گوید ما می‌توانیم و این تحقق آموزه جاودانه امام راحل است که امروز مقام معظم رهبری این راه را ادامه می‌دهد و پس از ۳۷ سال به دلیل ایستادگی و مقاومت ملت ایران و پیروی از خط‌مشی امام راحل(ره) امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه حرف اول را می‌زند.

بروجردی با بیان اینکه تهدیدات آمریکا و رژیم صهیونیستی و همه‌ کسانی که به دنبال براندازی نظام هستند نمی‌تواند خدشه‌ای به این بنای رفیع وارد کند خاطرنشان کرد: امروز اروپائیان به امنیت پایدار ایران که به برکت خون شهدا حاصل‌شده است، غبطه می‌خورند و وضعیت کشور از لحاظ سرمایه‌گذاری خارجی بسیار مطلوب است.

وی گفت: زنجیره اقتدار ملی حلقه ضعیفی به نام اقتصاد دارد که با تأسی به رهنمود مقام معظم رهبری و با تکیه‌بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی این خاک‌ریز هم فتح می‌شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس با اشاره به ظرفیت‌های عظیم کشور در زمینهٔ نفت و گاز شرط استفاده از همه توانمندی‌های کشور را قطع وابستگی به خام فروشی نفت دانست و افزود: باید به دنبال احیاء توانمندی‌های ملی بود که اگر زمانی قیمت نفت کاهش یافت کشور در این زمینه متزلزل نشود.

وی با تأکید بر ضرورت ارتقا توانمندی‌های ملی با رویکرد اقتصاد مقاومتی عنوان کرد: صدا و سیما به‌ عنوان یکی از ارکان نظام می‌تواند از ظرفیت فرماندهی کل قوا در راستای تحقق این راهبردها استفاده کند.

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.