5 خرداد, 1395

بنیاد شهید همیار دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی است

نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر ضرورت اجرای پروژه‌های علمی با استفاده از توان مجموعه‌های مرتبط با بنیاد گفت: بنیاد باید همیار و مددکار دولت برای توسعه اقتصادی کشور باشد تا بدین‌وسیله اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب در جامعه پیاده شود.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین شهیدی در همایش تبیین الگوهای عملی اقتصاد مقاومتی در مجموعه‌های اقتصادی بنیاد شهید که با حضور طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی، ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری و مدیران سازمان‌های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به نام سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری، گفت: بندهای ۲۴ گانه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در بهمن ماه سال ۹۲ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ شده که ۱۰ بند از این ۲۴ بند مرتبط با افراد حاضر در این همایش است و باید اجرایی شود.

معاون رئیس جمهوری با تأکید بر گفتمان‌سازی در سطوح مختلف مدیریتی و تمام سطوح جامعه و توانمندسازی نیروی کار برای افزایش بهره‌وری گفت: باید از توسعه واحدهای اقتصادی که فاقد توجیه اقتصادی هستند جلوگیری شده و چابک سازی در زمینه مسائل اقتصادی به خوبی مدیریت شود.

وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران مکانی مقدس و یادگار امام راحل است و حفظ قداست و حرمت بنیاد در همه حوزه‌ها باید مدنظر قرار بگیرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: استفاده از ظرفیت‌های مدیریتی و اجرایی و نیروهای مؤثر ایثارگران و تلاش در حفظ و صیانت از اموال بنیاد باید در برنامه‌ها مدنظر قرار گرفته و اجرایی شود.

حجت‌الاسلام شهیدی با تأکید بر ضرورت اجرای پروژه‌های علمی با استفاده از توان مجموعه‌های مرتبط با بنیاد در راستای اهداف ایثارگران گفت: بنیاد باید همیار و مددکار دولت برای توسعه اقتصادی کشور باشد تا بدین‌وسیله اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب در جامعه پیاده شود.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.