30 اردیبهشت, 1395

زمینه سازی برای مردمی کردن اقتصاد، وظیفه ماست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار کردستان گفت: مهمترین سیاست گذاری مقام معظم رهبری در موضوع اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است و زمینه سازی برای مردمی کردن اقتصاد، وظیفه ماست.

حسین فیروزی در جلسه برنامه ریزی توانمندسازی افراد نیازمند اشتغال در روستاها و حاشیه شهرها در سنندج ضمن ابراز خرسندی از تصمیم سازمان خیریه بسیج حقوقدانان کشور برای انجام فعالیت در کردستان از آنها خواست سایر نهادهای مدنی فعال در زمینه سرمایه گذاری، اشتغال، آموزش و … را نیز به کردستان دعوت کنند.
وی افزود: واقعیت این است که محرومیت در کردستان به حدی زیاد است که اگر همه دستگاه ها و سازمان ها هم بیایند و کار کنند باز هم زمینه فعالیت وجود دارد.
فیروزی انتخاب منطقه و روستای شروع فعالیت را بر عهده سازمان بسیج حقوقدانان گذاشت و به آنها اطمینان داد تمامی بسترهای کار و فعالیت برای آنها مهیا خواهد بود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار کردستان در ادامه با اشاره به اینکه هر اندازه جنبه کار با مردم قوی تر دیده شود موفقیت بیشتر خواهد بود گفت: یکی از ظرفیت های کردستان مشارکت پذیری مردم در انجام امور است.
سازمان بسیج حقوقدانان کشور، نهادی خیریه با زمینه فعالیت در امور حقوقی و قضایی بوده که در راستای شعار سال نیز در زمینه اشتغالزایی، بحث اقتصادی و جذب سرمایه گذار با اولویت کار در زمینه اشتغال، آموزش، فرهنگ و سلامت فعالیت دارند.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.