29 اردیبهشت, 1395

جوانان اولویت اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه حل مشکل جوانان اولویت اصلی کشور است، گفت: نیروی انسانی جوان اولویت اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است.

غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، اظهار کرد: در کشور ما سرمایه عظیمی به نام جوان وجود دارد که باید در جهت توسعه و پیشرفت از این منبع بهره برد.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی جوان اولویت اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی است، افزود: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» مزین شده، توجه به سرمایه نیروی انسانی به عنوان اولین بند مطرح شده است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان گفت: در اروپا که کشورها با پیری جمعیت مواجه هستند برای افزایش موالید جوایزی در نظر می‌گیرند این در حالیست که کشور ما از سرمایه نیروی جوان برخوردار است اما به دلیل مشکلاتی که داشته، نتوانسته آنگونه که باید به حل دغدغه این قشر بپردازد.

جعفرزاده با بیان اینکه حل مشکلات جوانان از اولویت‌های مجلس دهم است، تصریح کرد: حل مشکل جوانان اولویت اصلی کشور است که در این راستا برنامه‌‌هایی در نظر گرفته شده است.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.