29 اردیبهشت, 1395

فعالیت خیرین در حقیقت تحقق بخشی از اقتصاد مقاومتی است

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت خیرین در حقیقت تحقق بخشی از اقتصاد مقاومتی است.

آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی در هجدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افزود: خیرین با انفاق خود با خدا معامله کردند و براساس فرموده قرآن کریم این انفاق مورد پذیرش خداوند متعال قرار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت خیرین در حقیقت تحقق بخشی از اقتصاد مقاومتی است، بیان کرد: در جامعه ای که انسان ساخته نشده باشد در هیچ بخشی فعالیت به نحو مطلوب مؤثر نخواهد بود.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باید در کنار فعالیت خیرین به دنبال فرهنگسازی موضوع و کشف خیرین جدید باشیم.

آیت‌الله ملک‌حسینی تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های بزرگی دارد اما بیش از هر چیز ظرفیت‌های انسانی آن مهم است. ظرفیت بزرگ این استان، نفت، جنگل و طبیعت نیست بلکه استعدادهای کم‌نظیری هستند که اکنون در سراسر کشور مشغول به خدمت هستند.

وی ادامه داد: باید خیرین علاوه بر مدرسه‌سازی در همه حوزه‌ها اعم از سلامت و دیگر برنامه‌های خیرخواهانه حضور مستمر داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: باید به فکر کشف خیران خرد باشیم و تنها به کارهای خیر کلان فکر نکنیم.

آیت‌الله ملک‌حسینی اضافه کرد: مسئولان با خیران همکاری و تعامل هر چه بیشتر داشته باشند، مسئولان با این کار موجب تشویق و ترغیب هر بیشتر در کار خیر توسط خیران خواهند شد.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.