26 اردیبهشت, 1395

دولت در اقتصاد مقاومتی به مدیران استان ها تفویض اختیارکند

استاندار هرمزگان با اشاره به تلاش همگان برای تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: اکنون دولت به عنوان پرچمدار اقتصاد مقاومتی باید به مدیران استان ها تفویض اختیار کند و قوانین دست و پاگیر به نحوی حذف شوند.

جاسم جادری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هرمزگان که با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، اظهار داشت: محور اصلی اقتصاد مقاومتی مردمی بودن آن است و نمی شود حرف از مقاومت در برابر استکبار جهانی بزنیم ولی اقتصادمان، اقتصاد مقاومتی نباشد.
وی از دیگر موارد اقتصاد مقاومتی را بحث بهره وری عنوان کرد و گفت: تنها برگزاری جلسات نمی تواند کاری از پیش ببرد و خیلی از دستگاه ها و سازمان ها با یک نگرش و برنامه می توانند بهره وری دستگاه را بالا ببرند که این خود می تواند اقتصاد مقاومتی باشد.
استاندار هرمزگان نقش صدا و سیما را در جهت ارائه اقتصاد مقاومتی و به نتیجه رساندن آن، بسیار تاثیر گذار دانست و بیان داشت: مدیران باید برنامه های خود را در راستای اقتصاد مقاومتی اعلام کنند تا به نتیجه مطلوب برسیم.
وی خاطرنشان کرد: مایه افتخار است که استان هرمزگان سال گذشته در بین ۳۱ استان کشور با کسب امتیاز دو هزار و ۲۲۴، رتبه سوم کشور در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را به خود اختصاص داد.

منبع : پانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.