25 اردیبهشت, 1395

اقتصاد مقاومتی کشور را در برابر تهدیدات اقتصادی بیمه می کند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اقتصاد مقاومتی، ایران را در برابر تهدیدات و تحولات اقتصادی جهان بیمه می کند و باعث پویایی و رشد اقتصاد در سطوح مختلف می شود.

قاسم سلیمانی دشتکی،روز شنبه در کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل چهارمحال و بختیاری اظهار داشت:وقتی اقتصاد کشور متکی به توانمندی های داخلی باشد، می توان رشد اقتصادی قابل قبولی داشت و در برابر نوسانات اقتصادی در جهان مقاومت کرد.
وی تأکید کرد: پدافند غیرعامل فقط در بُعد نظامی خلاصه نمی شود، بلکه تمامی فعالیت های کنونی مسوولان در اجرای زیرساخت هایی مانند راه، بهداشت و درمان و آب آشامیدنی، نوعی پدافند غیرعامل به شمار می رود.
سلیمانی دشتکی افزود: اقتصاد مقاومتی و رسیدن به اهداف مورد نظر در این زمینه، یکی از انواع پدافند غیرعامل محسوب می شود.
وی تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، کشورهای متخاصم، تلاش های فراوانی را برای ضربه زدن به ایران و براندازی نظام انجام دادند،اما با ایستادگی مردم و رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، همواره این توطئه های خنثی و نقشه های شوم بدخواهان برملا و بی اثر شد.
وی اضافه کرد: دشمنان ایران اسلامی وقتی فهمیدند نمی توانند از طریق نظامی به کشور ضربه بزنند، به فکر اعمال تحریم های ظالمانه و تصویب قطعنامه های ناجوانمردانه علیه جمهوری اسلامی افتادند.
سلیمانی دشتکی عنوان داشت: اما با هوشیاری مسوولان نظام و ایستادگی مردم در برابر آنان، حرکت در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تلاش برای تحقق اهداف مورد نظر ایشان در اقتصاد مقاومتی بازهم نقشه های غربی ها با شکست روبرو شد.
وی اظهار کرد: تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی نیز به عنوان یکی از اولویت های مهم مسوولان به شمار می رود.
به گزارش ایرنا، کارگاه آموزشی یک روزه پدافند غیرعامل چهارمحال و بختیاری در سالن شهید مردانی استانداری و با حضور کارشناسان دستگاه های اجرایی در این حوزه برگزار شد.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.