21 اردیبهشت, 1395

مدیریت نیروی انسانی موثرترین گام برای رسیدن به بهره‌وری است

رییس سازمان ملی بهر‌ه‌وری گفت: بهره‌وری یعنی بتوانیم از امکانات موجود بیشترین تولید را داشته باشیم که در این زمینه مدیریت نیروی انسانی موثرترین گام است.

طباطبایی یزدی رییس سازمان ملی بهره‌وری امروز در مراسم نمادین نواختن زنگ بهره‌وری گفت:کیفیت آموزش یکی از پایه‌های بهره‌وری را می‌سازد چرا که می‌تواند نقش بسزایی در تربیت نیروی انسانی داشته باشد.
طباطبایی تصریح کرد: عدم وجود نیروی انسانی کارآمد امکان بهره‌وری را کاهش داده و لازم است در زمان کم بین کارها و اقدامات موجود بهترین گزینه انتخاب و نیازهای جامعه شناسایی شود تا بتوانیم دانش‌آموزان را همسو با نیازهای جامعه تربیت کنیم.
در ادامه کفاش معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: لازم است در جهت ایجاد بهره‌وری قدم برداریم و از ابزار، وسایل و امکانات موجود استفاده‌های چند منظوره داشته باشیم چرا که در نظام خلقت هیچ چیزی دورریختنی نیست و می‌توان از آن در چرخه حیات استفاده کرد که مهم‌ترین مسئله در این عرصه تفکر و اندیشه است.
وی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید سازمان بهره‌وری فعال‌تر شده و قوانین جدیدی در این باره وضع شد که می‌توان با ایجاد کرسی‌های آزاداندیشی، ایجاد بارش فکری میزان بهره‌وری را بالا برد و تولیدات داخلی را افزایش داد چرا که با استفاده از امکانات می‌توان بخش‌های دیگری را راه‌اندازی کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.