21 اردیبهشت, 1395

افزایش واردات و خرید کالا از چین زیبنده کشور ما نیست

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی و با بیان اینکه افزایش واردات در کشور ذلت است و نباید زیر بار آن برویم.، بیان کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در کشور ، افزایش واردات و خرید کالا از چین زیبنده کشور ما نیست.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در مراسم افتتاح طرح‌های محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، با تاکید بر تلاش همه جانبه برای تحقق شعار امسال که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری شده، گفت: باید با اتخاذ راهکاری صحیح و مدیریت درست منابع اقتصاد ملی را در برابر آفت های اقتصادی واکسینه کنیم.

آیت الله نعیم آبادی اظهار کرد: ایران کشوری غنی و دارای ظرفیت های بسیاری است که می توان از این ظرفیت ها برای تولید و اشتغالزایی استفاده کرد و جلوی واردات بی رویه را گرفت.

وی با تاکید بر حمایت از تولیدات داخلی و با بیان اینکه افزایش واردات در کشور ذلت است و نباید زیر بار آن برویم.، بیان کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در کشور ، افزایش واردات و خرید کالا از چین زیبنده این کشور نیست.

امام جمعه بندرعباس با تاکید بر اینکه باید زمینه های تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه فراهم شود، گفت: ترویج روحیه قناعت در جامعه سبب رشد و پیشرفت آن شده و زمینه را برای تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: همه مردم و مسئولان باید موضوع اقتصاد مقاومتی را سرلوحه خود قرار داده و به سیاست های این نوع اقتصاد به معنای واقعی جامع عمل بپوشانند.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.