21 اردیبهشت, 1395
آیت‌الله حسینی‌همدانی:

دستگاه‌ها از شعارزدگی در زمینه‌ اقتصادمقاومتی اجتناب کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه دستگاه‌ها از شعارزدگی در زمینه‌ اقتصاد مقاومتی اجتناب کنند، گفت: اگر زمان دائماً به همایش و جلسه و شعار دادن بگذرد، هیچ نتیجه‌ای در این حوزه، حاصل نمی‌شود.

آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی در دومین جلسه‌ فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان البرز اظهار داشت: اتاق فرماندهی اقتصاد‌مقاومتی در استان، باید محل سیاست‌گذاری‌های کلان باشد و اجرائیات به ستاد و صف محول شود.

وی با اشاره به وجود آمایش‌های انجام‌شده از ظرفیت‌ها و نیازهای استان، افزود: ارزش‌گذاری و اولویت‌بندی فعالیت‌ها در عرصه‌های مختلف با توجه به امکانات بخش‌های دولتی و خصوصی و ظرفیت‌های مردمی، یکی از مهم‌ترین اصول برای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی در استان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها باید از اتکا به گزارش‌های قبلی مجموعه‌ خود در زمینه‌های اقتصادی خودداری کنند و مراقب شعارزدگی باشند؛ چراکه اگر زمان دائماً به همایش و جلسه و شعار دادن بگذرد، هیچ نتیجه‌ای در این حوزه، حاصل نخواهد شد.

امام جمعه کرج ادامه داد: تقسیم فعالیت‌ها بین مجموعه‌های مختلف و تحت مدیریت کلان اتاق فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، سبب همگرایی فعالیت‌ها و نتیجه‌بخش بودن اقدامات می‌شود.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با تأکید بر حاکم کردن روحیه‌ جهادی بر اقدامات اقتصادی، تصریح کرد: بسیاری از حواشی و پیوست‌های مصوبات، در عین موردنیاز بودن، از سرعت کارها کم می‌کنند و این مسئله باید به شکل مناسبی مدیریت شود.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.