21 اردیبهشت, 1395

پیشرو و پیشقدم بودن یکی از شروط تحقق اقتصاد مقاومتی است.

ابوذر مهدی نخعی معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت در بحث اقتصاد مقاومتی پیشرو و پیشقدم بودن را یکی از شروط تحقق آن در منطقه

امیر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب در شواری اداری شهرستان با بیان اینکه میناب گلستانی در فرهنگ و هنر هرمزگان است ،گفت: هنر میناب باید با همه پتانسیل و ظرفیت های آن در منطقه دیده شود.

وی افزود: میناب بواسطه موقعیت استراتژی آن دارای منافع منطقه ای و فرامنطقه ای است و باید آن را بر اساس باورهای قلبی و باشناخت کامل از محیط جغرافیای اقتصادی ،سیاسی و فرهنگی منطقه با استفاده از ظرفیت های انسانی برای توسعه میناب تلاش شود.

نخعی همچنین در بحث اقتصاد مقاومتی پیشرو و پیشقدم بودن را یکی از شروط تحقق آن در منطقه دانست و اظهار داشت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه و سیاست های متناسب با سیاست های مقام معظم رهبری با استفاده از ظرفیت انسانی و پتانسیل های موجود در میناب تلاش شود.

فرماندار ویژه میناب مشکل آب میناب را یکی از مشکلات جدی در این منطقه برشمرد و گفت: برای رفع این مشکل کارهای زیادی شده است ولی همکاری و پشتیانی سایر مسئولین با تعاملو به دور هر گونه جریان ها و گروه های سیاسی با تعامل سازنده در رفع هر گونه مشکلات در شهرستان میناب باید تلاش و اقدامات اساسی صورت گیرد.

منبع : برنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.