18 اردیبهشت, 1395

همه افراد جامعه باید در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کنند

نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همه افراد جامعه با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب باید در راستای اقتصاد مقاومتی از طریق اقدام و عمل تلاش کنند تا با بهره گیری از توان داخلی از نعمت های خداوندی بهترین بهره را ببریم.

مولوی علی احمد(نظیر احمد) سلامی روز شنبه در آیین گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج سازندگی و تجلیل از فعالان اقتصاد مقاومتی و خادمان جهادی نوروز ۹۵ سیستان و بلوچستان در زاهدان اظهار داشت: بسیج سازندگی برای نظام جمهوری اسلامی یک ذخیره و گنج بی انتهاست.
وی گفت: بسیج و جهاد رگ حیاتی و شاهرگ نظام جمهوری اسلامی بحساب می آید به طوری که اگر متوقف شوند دیگر اعضا دچار مشکل خواهند شد.
وی ادامه داد: سپاه، بسیج و نیروهای انتظامی و امنیتی با توجه به مجموعه فعالیت های که برای استمرا بخشیدن به نظام جمهوری اسلامی انجام دادند با فداکاری و از جان گذشتگی های خود به خوبی از بحران های خطرناک عبور می کنند.
نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: جهاد تنها مبارزه با کفار در جبهه جنگ نیست بلکه با توجه به آموزه های دینی، تمام فعالیت هایی که در راه خدا انجام می شود بسیار ارزشمند است.
مولوی سلامی گفت: نظریه پردازان دینی بر اساس آموزه های اسلامی عبادت را به ۲دسته شرعی و فطری تقسیم می کنند که در نوع نخست دوام و استمرا آن در دنیا و آخرت است و در نوع دوم نتیجه و حاصل آنها قدرت، دوام، استمرا و برتری در این دنیاست.
وی افزود: معضلات جامعه بشری در زمینه اقتصادی به فرموده خداوند به ظالم بودن انسان ها در توزیع ثروت، رعایت نکردن عدالت و همچنین به کفار بودن آنان از طریق ناشکری و عدم بهره گیری از تمام توان فکری و جسمی است.
۷۵ طرح اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی بسیج با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه قرارگاه جنوب شرق، مولوی نظیر احمد سلامی نماینده اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری، معاون استاندار، علمای اهل سنت و تشییع و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان به صورت ویدئو کنفراس در زاهدان به بهره برداری رسید.
جمعی از فعالان اقتصاد مقاومتی و خادمان جهادی نوروز ۹۵ سیستان و بلوچستان نیز در این آیین مورد تجلیل قرار گرفتند.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.