18 اردیبهشت, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو تربیت صحیح نسل آینده است

استاندار اصفهان با اشاره به دیدار اخیر معلمان و نومعلمان با رهبر فرزانه انقلاب گفت: اگر نسل آینده با هویت مستقل، عزتمند، دینی و جریان ساز تربیت شوند، اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا خواهد کرد.

استاندار اصفهان در سی و دومین یادواره بزرگداشت مقام معلم پیش از ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان اظهار کرد: برخی از مراسم‌ها هرچقدر هم تکرار شوند ملال‌آور و خسته‌کننده نیست که از آن جمله می‌توان به تکریم و تجلیل از معلمان اشاره کرد.

رسول زرگر پور با اشاره به دیدار معلمان و نومعلمان سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی در روزهای اخیر گفت: ایشان در این دیدار ضمن تجلیل از تلاش های این قشر بیان فرمودند تربیت نسل آینده با هویت مستقل، عزتمند، دینی و جریان ساز وظیفه اصلی و خطیر آموزش و پرورش و معلمان است.

وی با بیان اینکه اگر این تربیت درست انجام شود اقتصاد مقاومتی محقق خواهد شد، اظهار کرد: کار معلمی کاری بسیار دشوار است که می توان به‌صورت مخلصانه در آن فعالیت کرد.

استاندار اصفهان باتوجه به دیدار معلمان با ریس جمهور گفت: دکتر روحانی آموزش و پرورش را پایه اولیه رشد جامعه معرفی و تربیت دانش آموز خوب را بر عهده معلمان دانشمند و با اخلاق عنوان کرده است.

زرگرپور لازمه جامعه پویا را اینگونه بیان کرد که یکی از راهبردهای تعلیم و تربیت، پرورش ذهن‌هایی ست که موارد مختلف را مورد سنجش قرار دهد و در صورتی که معلم پرسشگر و خلاق باشد، دانش آموز نیز خلاق و پرسشگر تربیت می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دولت با تنگناها و مشکلات سخت مالی روبرو بوده است، غافل از آموزش‌وپرورش نبوده است و بنا بر اذعان رئیس‌جمهور بودجه این وزارتخانه در دو سال اخیر بیش از دو برابر شده است.

استاندار اصفهان گرامیداشت مقام معلم را به همه فرهنگیان تبریک عرض کرد و توفیق روزافزون و موفقیت این قشر زحمت کش را آرزو کرد.

منبع : صاحب نیوز

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.