14 اردیبهشت, 1395

جامعه عشایری از سردمداران اقتصاد مقاومتی هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام گفت: جامعه عشایری از سردمداران اقتصاد مقاومتی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل و کارکنان امور عشایری استان ایلام اظهار داشت: عشایر جامعه‌ای ارزشمند و سردمدار اقتصاد مقاومتی در استان ایلام هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان ایلام افزود: عشایر از اقشار تولید کننده به شمار رفته و تمام دستگاه‌ها باید در راستای ارائه خدمات مطلوب به این قشر کوشا باشند و در این راستا اهتمام ورزند.

وی ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) عنوان کرد: توسعه کمی و کیفی خدمات بهداشتی و رفاهی و توسعه راه‌های عشایری از مهم‌ترین خواسته‌های جامعه عشایری بوده که باید در دستور کار مسئولان امر در استان ایلام قرار گیرد و در این راستا بیشتر کوشش کنند.

امام جمعه ایلام اضافه کرد: جامعه عشایری با عنایت به تولیدات دامی و کشاورزی و زیربخش‌های آن از سردمداران اقتصاد مقاومتی بوده که باید در تقویت تولید و توسعه فعالیت‌های آنان با برنامه‌ریزی منسجم‌تری تلاش شود.

مدیرکل امور عشایر استان ایلام نیز در ابتدای این نشست ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) گزارشی از عملکرد این دستگاه اجرایی و فعالیت‌های جامعه عشایر استان به استحضار حضار و آیت‌الله لطفی نماینده ولی فقیه در استان ایلام رساند.

علی سلیمی افزود: جامعه عشایر استان ایلام در تولید گوشت قرمز، گوشت سفید، شیر، تخم مرغ، پشم، روغن حیوانی و غیره در راستای افزایش تولید در استان ایلام نقش مهمی دارند.

وی گفت: این دستگاه اجرایی نیز به سهم خود در راستای توسعه فعالیت جامعه عشایری برنامه‌ریزی منسجمی کرده و با ارائه خدمات به آنان در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.