14 اردیبهشت, 1395

نمایندگان مردم به مطالبات بخش خصوصی توجه کنند/ اقتصاد مقاومتی، تنها راه نجات کشور است

رییس هیات مدیره مجموعه تولیدی و صنعتی تانسو پاک پلیمر، ضمن تبریک به منتخبین مردم در مجلس دهم شورای اسلامی از آنان خواست که به مطالبات بخش خصوصی، توجه کنند.

سید صادق محمودی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و حماسه آفرینی مجدد مردم در این برهه مهم سیاسی گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور در پای صندوق های رای به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) لبیک گفته و با این حضور خود، توطئه های دشمنان را نقش بر آب کردند.

وی، سیاست زدگی را مانعی بر سر راه نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی دانست و تصریح کرد: حل مشکلات کشور و توسعه پایدار، باید مهم ترین وظیفه نمایندگان، به دور از پرداختن به حواشی و هیاهوهای سیاسی در مجلس باشد.

وی با تبریک به منتخبین مردم استان در مجلس دهم گفت: بخش خصوصی استان انتظار دارد که با تشکیل مجمع نمایندگانی قوی در استان شاهد رفع تک تک مشکلات این حوزه با کمک نمایندگان باشیم.

رییس هیات مدیره مجموعه تولیدی و صنعتی تانسو پاک پلیمر در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه آذربایجان شرقی در دوره ای از تاریخ؛ مهم ترین قطب صنعتی و تولیدی ایران بوده است اظهار کرد: بر کسی پوشیده نیست، این روزها تولید در استان حال خوشی ندارد و بنگاه‌های بخش خصوصی در حوزه های مختلف از جمله صنعتی،تولیدی، معدنی و …با مشکلات عدیده‌ای روبه رو هستند.

نرخ سود بالای تسهیلات بانکی، واردات بی رویه و بدون ضابطه، فشار اخذ مالیات های سنگین، عدم حمایت واقعی از صادرات محصولات و کالاها و …. از جمله مواردی بود که به گفته محمودی، مهم ترین مشکلات بخش خصووصی و بنگاه های اقتصادی محسوب می شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به عنوان ” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” گفت: تنها راه نجات اقتصاد کشور، اجرایی کردن سیاست های مربوط به اقتصاد مقاومتی است و این امر جز با حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران داخلی و ایجاد اشتغال برای جوانان توسط این افراد رفع نمی شود.

محمودی در ادامه سخنان خود به مهم ترین اهداف این مجموعه تولیدی و صنعتی در سالجاری اشاره کرد که ایجاد زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی، تولید محصولات مطابق با استانداردهای جهانی، کمک به ایجاد تغییرات اساسی و مدرنیزه کردن صنعت بسته بندی، کمک به یافتن جایگاه مناسب و ارزش واقعی محصولات داخلی، کمک به حفاظت از محیط زیست با استفاده از مواد اولیه با ارزش بازیافت بالا و قابل جذب و … از مهم ترین این موارد بودند.

شرکت تانسو پاک پلیمر (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۲ تحت شماره ۳۷۷۰۴۰ تاسیس ، با مطالعات مقدماتی و نیاز سنجی بازارهای داخلی و خارجی با هدف کمک به ایجاد تغییرات اساسی و مدرنیزه کردن صنعت بسته بندی و همچنین کمک به یافتن جایگاه مناسب و ارزش واقعی محصولات تولیدی داخلی اقدام به سرمایه گذاری در زمینه تولید ظروف پلی پروپیلن به روش لیبل گذاری درون قالب نموده و در مدت زمان کوتاهی که از تشکیل آن می گذرد تبدیل به بزرگترین و مجهزترین واحد در کشور گشته است.

گفتنی است در روز انتخابات، تمهیدات لازم برای حضور تمامی پرسنل و کارمندان توسط مجموعه تولیدی و صنعتی تانسو فراهم گردیده و این عزیزان توانستند به همراه خانواده خود در پای صندوق های رای حاضر شوند.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.