12 اردیبهشت, 1395

اقتصاد مقاومتی در کنار تلاش کارگران عملیاتی می شود

اقتصاد مقاومتی کشور را نجات خواهد داد و سربازان این اقدام بزرگ کارگران هستند.

صبح امروز به مناسبت هفته کار و کار گر و تجلیل از مقام این زحمت کشان مراسمی با حضور فرماندار و دیگر مسئولین اجرایی شهرستان در محل شهرک صنعتی ایوان کی برگزار شد.

در این مراسم داریوش طاهری، فرماندار گرمسار کارگران را جهادگران اقتصاد کشور برشمردو افزود: کارگران و کار فرمایان که وارد عرصه اقتصادی شدند توانستند به دستورات دینی را به صورت کامل عملیاتی کنند و این کارگران با تمام تلاش و زحمت  یک سرمایه واقعی برای ملت و دولت ایران اسلامی هستند تا بتواند چرخه اقتصاد کشور به آرامی و خوب بچرخد.

فرماندار گرمسار در ادامه به حمایت از تولید داخلی و اجتناب از استفاده از کالای خارجی در حمایت از فضای کسب و کار کشورمان تاکید کردو گفت: در این راستا باید تولیدات داخلی به سمت کیفی سازی بروند و در فضای بعد از برجام بتواند رقابت سالمی با دیگر کشور های منطقه رد بازار عرصه و تقضا ایفا کنند.

طاهری در ادامه تحقق اقتصاد مقاومتی را لازمه اهمیت به مقوله کار و کارگر ایرانی دانست و اظهار کرد: حمایت از تولید ملی از برنامه های مهم سال جدید دولت و مجلس است و در این راستا سرمایه گذاران از این فضا استقبال کنند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام کشمیر امام جمعه ایوان کی به کسب روزی حلال و جایگاه کار و تلاش در دین مبین اسلام اشاره کردو افزود:کار فرمایان که باعث بدست آوردن روزی دیگران جایگاه والایی در دین ترسیم شده است و هیچ گاه نباید با تولیدکنندگان داخلی و ملی برخورد غیر فنی داشته باشیم از آنها حمایت کنیم.

منبع : دانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.