11 اردیبهشت, 1395

تلاش منتخبان مجلس دهم رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی باشد

منتخب مردم تهران در مجلس دهم حضور اعضای فهرست امید در مجلس دهم را امید بخش دانست و گفت: تلاش منتخبان مجلس در چهار سال آینده باید همکاری با دولت و رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی باشد.

سهیلا جلودارزاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد عملکرد مجلس دهم افزود: تلاش ما باید در این چهار سال همکاری با دولت و رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی که موجب رونق اقتصادی می شود، باشد.
جلودارزاده تصریح کرد: امروز محرومیت های زیادی بین مردم وجود دارد، ما باید ارتباط خود را با مردم بیشتر کنیم و آرامش لازم را به آنها بدهیم تا بعد از چهار سال نگویند که این ها هم کاری نکردند بلکه بعد از چهار سال باید از ما رضایت کافی داشته باشند.
وی درمورد فراکسیون های مجلس آینده هم گفت: در مجلس آینده به احتمال زیاد دو فراکسیون تشکیل می شود، البته تعدادی از اصولگرایان که علاقه مند به همکاری با دولت هستند در فراکسیون امید عضو خواهد بود و تعدادی از اصولگرایان و پایداری ها نیز فراکسیون دیگری را تشکیل می دهند.
جلودارزاده در پاسخ به این سوال که آیا نام فراکسیون اصلاح طلبان امید خواهد بود، اظهارداشت: تصمیم نهایی در مورد نام فراکسیون گرفته نشده است، ولی به دلیل آن که منشا حضور ما در مجلس همین نام بوده، بهتر است این نام را حفظ کنیم.
وی اظهار امیدواری کرد: نمایندگان مجلس دهم در راستای آشتی ملی، تلاش همگانی و رسیدن به اهداف والا گام بردارند.
مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی روز گذشته در ۵۵ حوزه انتخابیه برگزار شد، رقابت ۱۳۶ نفر بر سر ۶۸ صندلی بهارستان بود.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.