9 اردیبهشت, 1395

شوراهای اسلامی در اجرای اقتصاد مقاومتی نقش محوری دارند

شوراهای اسلامی در اجرای اقتصاد مقاومتی نقش محوری دارند و در اجرای اقتصاد مقاومتی از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند.

رئیس شورای شهرستان سراوان با اشاره به اینکه شوراها مطالبه گر مسایل فرهنگی ، اجتماعی و اموزشی هستند، گفت: راه موفقیت شوراها  ارتباط گستره با مسئولین است،  دولت تا کنون نتوانسته است از منابع و معادن موجود در منطقه استفاده و بهره‌برداری کند.

وی با بیان اینکه در روستا ها امنیت بر قرار است، افزود: امنیت دارای جایگاه ویژه‌ای در منطقه است و ما از این نعمت برخورداریم و این را مدیون نظام جمهوری اسلامی هستیم.

وی اجرای اقتصاد مقاومتی را وابسته به همکاری همه جانبه مردم و مسئولین دانست و تاکید کرد: شوراهای اسلامی در اجرای اقتصاد مقاومتی نقش محوری دارند و در اجرای اقتصاد مقاومتی از هیچ کاری دریغ نخواهند کرد.

امام جمعه مسجد جامع صدیق اکبر سراوان در این همایش توجه وضعیت شهری شهر سراوان را حائز اهمیت دانست و گفت: مدیریت شهری اگر درست انجام نگیرد مردم دچار مشکل می‌شوند.

مولوی محمد صدیق حقانی درازهی افزود: مدیریتف هماهنگی منابع و نیروی انسانی در جهت نیل به سمت اهداف است و به بیان معضلات و مشکلات سطح شهر سراوان پرداخت.

وی با اشاره به اینکه  تمرکز اصناف در یک خیابان نقص اقتصادی است، تصریح کرد: نتیجه این نقص افزایش بیکاری است و توسعه خدمات شهری، توسعه مبلمان شهری و توسعه ایمنی شهری را از ملزومات شمردند.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.