9 اردیبهشت, 1395

اقتصاد مقاومتی بدون مجاهد اقتصادی محقق نخواهد شد

آرامش و امنیت امروز را به برکت ولایت داریم و اکنون باید در راستای تعالی اقتصاد فرهنگی و اقتصادی گام برداشت و اقتصاد مقاومتی بدون مجاهد اقتصادی محقق نخواهد شد.

علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان در مراسم ” اسوه های صبر و مقاومت ” که عصر دیروز به پاس بزرگداشت مقام مادران، همسران و دختران شهید، ایثارگر، آزاده و جانباز برگزار شد ضمن قدردانی از آنان بیان داشت: با هیچ زبانی نمی توان از این اسو ها قدرشناسی کرد و مطمئنا تنها خدا است که می تواند اجر و ثواب اسوه ها را بدهد.

وی بیان داشت: فلسفه ی برگزاری چنین مراسمی شاید به ظاهر تجلیل از خانواده های شهدا و بانوان صبور و بردبار باشد اما در واقع انتقال ارزش ها به نسل آینده است تا آیندگان بدانند روزگاری کسانی برای رضای خدا جان فشانی و مادرانی بودند که دوری از عزیزانشان را تحمل نمودند.

رزم حسینی تاکید کرد: آرامش و امنیت امروز را به برکت ولایت داریم و اکنون باید در راستای تعالی اقتصاد فرهنگی و اقتصادی گام برداشت و اقتصاد مقاومتی بدون مجاهد اقتصادی محقق نخواهد شد.

استاندار کرمان اظهار داشت: امروز باید کسانی باشند تا وقت خود را صرف اقتصاد کنند، مردم و مسئولین همان گونه که در دوران دفاع مقدس با روحیه ی جهادی گام برداشتند اکنون نیز باید در این زمینه قدم بردارند.

منبع : زنان کویر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.