9 اردیبهشت, 1395

اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با همدلی و همزبانی میسر است

دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: اگر همه به قانون اساسی تمکین کنند، این مملکت ساخته شده و اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نیز با همدلی و همزبانی میسر می شود.

علی شکوری راد چهارشنبه شب در رشت افزود: در کشوری که انقلابی اصولی و اساسی در آن تجربه شده و دارای قانون اساسی پیشرفته است، این قانون باید به درستی و بدون تنازع اعمال شده و از ظرفیت های آن به نحو احسن استفاده شود.
وی با اشاره به ترسیم افق روشن در سند چشم انداز ۲۰ ساله خاطرنشان کرد: سندی که مورد تایید مقام معظم رهبری و کارسناسان و تحلیل گران سیاسی و اقتصادی است، باید اجرایی شود چرا که این افق ها ، شایسته ملت ایران است.
شکوری راد با دعوت از همه دلسوزان نظام برای ارتقاء همدلی و اتحاد در کشور گفت: دور دوم انتخابات مجلس دهم، آزمونی برای تعیین سرنوشت است.
وی با یادآوری حضور خود در ششمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: من در جبهه اصلاحات بودم و محمدباقر نوبخت در سوی دیگر، اما شرایط به گونه ای رقم خورد که امروز در کنار هم و برای منافع ملی فعالیت می کنیم.
وی با تاکید بر ضرورت سوق دادن کشور به سمت توسعه افزود: پیروزی چشمگیری در انتخابات سال ۹۲ به دست آمد به نحوی که امروز اعتدال گرایان و اصول گرایان معتدل نیز در کنار اصلاح طلبان هستند.
وی با تاکید بر حفظ منافع ملی و تامین آتیه جوانان به عنوان برنامه های اصلی اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: با تنازع نمی توان این کشور را آباد کرد و ایران اسلامی تنها با همکاری و تعامل چه در سطح ملی و چه بین المللی می تواند موفقیت های بسیاری را کسب کند.
وی ایجاد تعامل جهانی را یکی از دستاوردهای بزرگ رای مردم در سال ۹۲ دانست و افزود: ما در ابتدای راه هستیم چرا که کشورمان هشت سال در دست کسانی افتاد که زیرساخت ها، اخلاق، اقتصاد، اعتماد اجتماعی را از بین برده و با وجود درآمدهای هنگفت نفتی، به عقب رفتیم.
شکوری راد با بیان اینکه دولت هنوز در حال آوار برداری از اقدامات دولت قبلی است، گفت: همان گونه که در روابط بین الملل موفقیت های بزرگی کسب شد، در عرصه داخلی نیز باید گفت وگو و تعامل را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی با تاکید بر پیروزی مجدد اصلاح طلبان در دور دوم انتخابات مجلس دهم یادآور شد: در صورت پیروزی در این مرحله، آن را به رخ رقیب نکشیده و دست تعامل و همکاری به سمت آنها دراز می کنیم.
شکوری راد تصریح کرد: همگان باید برای ساخت این کشور، دست در دست هم بگذاریم و امروز، خدا را شکر می کنیم که یکپارچگی ملت و امنیت کشور حفظ شده است.
وی با اشاره به وجود سرمایه های ملی بسیار و جوانان تحصیل کرده توانمند در کشور اظهار کرد: با وجود سرمایه های بسیار به عنوان الگو، با زدودن کدورت ها و پاس داشتن نیروهای ارزشمند می بایست کشوری آبادتر و آزادتر ایجاد کنیم.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.