8 اردیبهشت, 1395

گره زدن مشکلات داخلی به تحریم ها قابل قبول نیست

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: گره زدن مشکلات داخلی کشور به مسئله تحریم ها امری غیر قابل قبول است و نمی توان آن را پذیرفت.

یت الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری درگفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان درباره اظهارات برخی از افراد در داخل کشورمان پیرامون ارتباط دادن تحریم ها به مشکلات داخلی کشور اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند مسئولان باید در راستای افزایش مدیریت داخلی کشور و مقابله با ضعف های درون ساختاری به صورت جدی وارد عمل شوند از این رو ارتباط دادن مشکلات کشور به بحث تحریم ها امری غیر قابل قبول است.

وی افزود: بدون شک تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و حرکت در این مسیر از سوی دستگاه های اجرایی کشورمان می توانند زمینه را برای تقویت ساختارهای اقتصادی کشورمان فراهم کند و بستر را به گونه ای آماده نماید تا ما به کشورهای خارجی هیچ گونه وابستگی نداشته باشیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: اینکه متاسفانه برخی از مسئولین همه مشکلات کشور را به تحریم ها ارتباط می دهند موضوعی غیر قابل پذیرش است و ناشی از کم کاری خود مسئولین و ضعف مدیریتی در کشور است از این رو ما باید برنامه جدی را برای تقویت پایه های اقتصادی کشور طراحی کنیم.

آیت الله ممدوحی خاطر نشان کرد: مشکلاتی که امروز در کشور وجود دارد ناشی از عدم داشتن برنامه و سیاست های منطبق با مشکلات کشور است از این رو مسئولین بهتر است کمی جدی تر به حل مشکلات کشور فکر کنند و هر موضوعی را به تحریم ها ارتباط ندهند.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.