6 اردیبهشت, 1395

اولویت مجلس باید بسترسازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی باشد

داوطلب مجلس دهم از حوزه اهر و هریس معتقد است : اولویت مجلس باید بسترسازی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در راستای منویات رهبری باشد.

مهدی حسینیان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه تخقق اقتصاد مقاومتی در کنار اجرای درست قوانین موجود نیازمند تصویب قوانین جدیدی متناسب با سیاست های ابلاغ شده است ، گفت: در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی باید منویات رهبری مد نظر باشد .
وی تلاش برای برقراری عدالت اجتماعی و حفظ کرامت انسانی را از اولویت های خود در صورت راه یابی به خانه ملت عنوان کرد و افزود: رویکرد نماینده های مجلس باید تحقق اهداف برنامه چشم انداز توسعه در تمامی زمینه های علمی و اقتصادی باشد .
نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه اهر و هریس با بیان اینکه مردم صاحب اصلی انقلاب هستند، گفت: مسئولان باید به خواسته های مردم احترام بگذارند .
حسینیان با اشاره به بازتاب خارجی حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای و تقویت جایگاه نظام در عرصه بین الملل ، گفت: با توجه به نقش مجلس به عنوان یکی از قوای سه گانه ، انتخاب آگاهانه مردم مسیر توسعه کشور و تحقق اهداف انقلاب را هموار می کند .
وی بر ضرورت طرح برنامه ششم توسعه در مجلس دهم تاکید کرد و گفت: نباید مانع اجرایی شدن برنامه های توسعه شد.
مهدی حسینیان و بیت‌اله عبدالهی دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس دهم از حوزه انتخابیه ‘اهر و هریس’ هستند که برای کسب یک کرسی این حوزه با هم رقابت می کنند.
مرحله دوم انتخابات مجلس دهم در ۱۱ شهرستان آذربایجان شرقی در قالب شش حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر، اهر و هریس، مرند و جلفا، مراغه و عجب شیر، شبستر و سراب ۱۰ اردیبهشت همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.