6 اردیبهشت, 1395

توسعه سالن‌های ورزشی اقدامی در راستای اقتصاد مقاومتی است

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: توسعه سالن‌های ورزشی در راستای تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل است.

صبح امروز مهرزاد حمیدی در حاشیه مراسم بهره‌برداری از سالن ورزشی ویژه همکاران حوزه ستادی در ساختمان علاقه مندان وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل امکانات ورزشی را در این سالن جهت استفاده همکاران پیش بینی کرده‌ایم تا با افزایش سلامتی و شادابی آنان بهره وری و کیفیت کار را ارتقاء دهیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شعار امسال بهداشت جهانی، «مبارزه با دیابت» تصریح کرد: امکانات مهیا شده در این سالن به دلیل حفظ سلامت همکاران بوده و طبق برنامه‌ای منظم برادران ۳ روز و خواهران ۲ روز در هفته می توانند از این امکانات استفاده کنند.

وی افزود: همزمان ۴۰ نفر می توانند در سالن به ورزش بپردازند و برای استفاده صحیح یک مربی مرد و یک مربی خانم پیش بینی شده و دوره آموزشی در این خصوص نیز برای همکاران درنظرگرفته شده است.

حمیدی اظهار کرد: ورزش عمومی برای همه لازم است و ما دراین سالن ۵ دستگاه تردمیل با مشخصات سرعت و اوزان مختلف تهیه کرده‌ایم تا همکاران با ورزش هوازی و استپ، بدن و عضلات خود را تقویت کنند.

وی به امکانات تفریحی دیگر از جمله میز پینگ پنگ و دارت اشاره کرد و افزود: سرویسهای بهداشتی، حمام و کمدهای لباسی نیز در کنار سالن پیش بینی شده و در صورت استقبال این سالن قابلیت توسعه را دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش ابراز امیدواری کرد که این حرکت در استانها و مناطق نیز تسری یابد.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.