6 اردیبهشت, 1395

اساس رسیدن به اقتصاد مقاومتی در بازوان جامعه کارگری است

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه اساس رسیدن به اقتصاد مقاومتی در بازوان جامعه کارگری است گفت: خروج از اقتصاد تک محصولی تنها با تلاش کارگران و جامعه عظیم کارگری به عنوان گرداننده چرخ اقتصاد کشور محقق می‌شود.

جاسم جادری شامگاه یکشنبه در مراسم تجلیل از ۵۰۰ کارگر، حامی کار، بهداشتکار و مسئول ایمنی نمونه  اظهارداشت: اقتصاد کشور بر اثر تحریم‌های ظالمانه آسیب دیده، زیرا طی سالیان گذشته چه قبل و چه بعد از انقلاب اداره کشور بر پایه اقتصاد تک محصولی بوده است.

وی در ادامه با بیان اینکه اساس رسیدن به اقتصاد مقاومتی در بازوان جامعه کارگری پیش بینی شده است  بیان‌داشت: اما طی سالیان اخیر بر پایه آمار، میزان وابستگی به درآمد نفت کمتر شده، به طوری‌که در برنامه ششم توسعه اقتصادی که در حال تدوین بوده و به تصویب رسیده است.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه اساس کار بر پایه برنامه‌ریزی و خارج شدن از تک محصولی است تصریح‌کرد: خروج از اقتصاد تک محصولی تنها با تلاش کارگران و جامعه عظیم کارگری به عنوان گرداننده چرخ اقتصاد کشور محقق می‌شود.

جادری ادامه داد: از سال۸۹ که ایده اقتصاد مقاومتی از طرف مقام معظم رهبری مطرح و مفاهیم اقتصادی بیان شد، دشمن نتوانست در برابر اراده و تلاش ملت ایران به اهداف خویش برسد.

وی بیان‌داشت: امسال نیز با درایت مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده که معنی آن رفتن به سمت تولید بیشتر با همتی بالاتر و تبیین و عملیاتی کردن اهداف اقتصادی و همچنین شکوفایی جامعه کارگری و کارفرمایی با برنامه‌های نوین اقتصادی است.

نماینده عالی دولت در استان در بخش دیگری از سخنان خود، کار کردن همسان و همتراز جهاد در راه خدا دانست و گفت: کارگر همانند کسی است که به جنگ و جهاد در راه دفاع از خاک و ناموس خود می‌پردازد.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.