6 اردیبهشت, 1395

مشکل بیکاری و رفع مشکلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی

رفع اشتغالزایی و رفع مشکل واحدهای تولیدی، اولویت امسال است.

فرماندار ویژه خرمشهرگفت: رفع مشکل بیکاری و شناسایی و رفع مشکلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی نیمه فعال شهرستان از اولویت های سال جاری دستگاه های اجرایی است.
ولی الله حیاتی افزود:با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان ‘ اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل’ یکی از برنامه های دولت تدبیر و امید در کشور و استان ها، شناسایی و اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی نیمه فعال است که این مهم در شهرستان خرمشهر با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و معاونت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند اجرا می شود.
وی گفت: با معاونت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند و اداره صنعت، معدن و تجارت مکاتباتی در خصوص فعال سازی واحدهای تولیدی نیمه فعال و تعطیل انجام شد تا موانع و توانمندی های این واحدها اعم از میزان سرمایه در گردش به فرمانداری منعکس شود.
معاون استاندار خوزستان از آغاز به کار شرکت فولاد خرمشهر در نیمه نخست امسال خبر داد و افزود: با راه اندازی این شرکت، زمینه اشتغال جوانان بومی فراهم می شود.
حیاتی گفت: سال گذشته مرکز آموزش فنی و حرفه ای مکلف شد تا رشته های مورد نیاز شرکت هایی که در منطقه فعالیت می کنند را به نیروهای بومی اموزش دهد تا این شرکت ها به جذب نیروی غیر بومی نیاز نداشته باشند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.