4 اردیبهشت, 1395

رونق تولید در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل محقق خواهد شد

تحقق شعار سال رونق تولید داخلی و شکوفایی اقتصادی را به همراه دارد.

ماموستا ملاهاشم نوری در جلسه شورای اداری شهرستان قروه که شامگاه روز گذشته در فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: امروز اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل به سوی مسئولین روی می اورد به گونه ای که مسئولین باید در این زمینه وارد شوند.

وی با بیان اینکه باید مباحث اقتصاد مقاومتی از قالب جلساتی خود خارج شوند افزود: باید به فرموده مقام معظم رهبری در اقدام و عمل وارد شویم.

امام جمعه اهل سنت قروه خاطر نشان کرد: در زمینه اقتصاد مقاومتی باید تمامی مسئولین با همت و با تلاشی مضاعف در پی عملی ساختن مطالبات مقام معظم رهبری باشند چرا که اقتصاد مقاومتی تنها راهکار مقابله با تحریم های ظالمانه دشمنان و ایجاد رونق تولید داخلی است.

نوری بیان داشت: در شرایطی که تحریم صورت می گیرد اقتصاد مقاومتی به معنی شناسایی عوامل فشار و تلاش برای کنترل و بی اثر نمودن آنها می باشد و در واقع مقاومت در مقابل سختی و رسیدن به یک نقاط ایده آل است.

خطیب نماز جمعه اهل سنت قروه با بیان اینکه شکوفایی کشور تنها در سایه عمل و توجه به اقتصاد مقاومتی محقق می گردد افزود: نصب العین قرار دادن رهنمودهای رهبری و عملیاتی ساختن شاخصه های اقتصاد مقاومتی زمینه رونق اقتصادی کشور را مهیا می سازد.

وی در پایان با اشاره به حربه های دشمنان در ایجاد تفرقه افزود: شهرستان قروه در وحدت بین برادران دینی و نیز در اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیار پرقدرت وارد شده است اما متاسفانه هجمه فرهنگی و هجمه فکری در منطقه ایجاد شده است و دشمن از طریق فضای مجازی و از طریق انتشار کتب گمراه کننده به دنبال از بین بردن اعتقادات مردم و جوانان می باشد و به دنبال ان هستند که وهابیت و سلفیت را انتشار دهند.

منبع : سازمان بسیج سازندگی

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.