11 آبان, 1394
رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبر داد:

اجرای مانور پدافند غیر عامل در شرکت توزیع نیروی برق تبریز

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اجرای مانور پدافند غیر عامل در این شرکت خبر داد.

فشین روشن میلانی ظهر دوشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: در این مانور که اسامی مراکز حساس و حیاتی قبلا”به شرکت توانیر اعلام شده بود، برق برخی مراکز حساس قطع شد تا آمادگی آنها در حوادث واقعی سنجیده شود که بر همین اساس دستور قطع و وصل راس ساعت مقرر از طرف شرکت توانیر اعلام و اکیپ های عملیاتی وارد عمل شدند و در نهایت، وضعیت آمادگی بهره برداری از مولدها، خوب ارزیابی شد.

وی ادامه داد: اکیپهایی متشکل از ۸ گروه عملیاتی شامل :ستاد فرماندهی، اکیپ های عملیاتی قطع و وصل، اکیپهای بازدید از مولدها، ارزیابان و ناظرین استانداری و گروه های فیلمبرداری و عکاسی تشکیل و برنامه عملیاتی ابلاغ و در پست های تعیین شده مستقر  گردیدند.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به ارزیابی واکنش نفرات و تامین تجهیزات برق تاکید کرد: نتایج ارزیابی این مانور  می تواند در افزایش آمادگی مراکز حساس در مواقع بحران، نقش بسزایی داشته باشد و انجام چنین مانور هایی در واقع تمرین برای حوادث واقعی است و تجزیه و تحلیل نتایج این مانور به طور کامل به شرکت توانیر و وزارت نیرو انعکاس خواهد یافت تا دربرنامه ریزی ها مورد توجه قرارگیرد.

روشن میلانی در پایان خاطر نشان کرد: این شرکت در طول سال مانورهایی را در جهت آمادگی و به روز رسانی کارکنان و تجهیزات انجام می دهد که همین امر موجب شده تا عملکرد خوبی در بحران ها داشته باشد. در همین زمینه می توان به زلزله ارسباران و گردباد روستای چاوان اشاره کرد.

منبع : مهر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.