1 اردیبهشت, 1395

معرفی اقتصاد دانش بنیان در اولویت برنامه های صدا و سیماست

اولویت صدا و سیما توجه به مولفه ها و شاخص های اقتصاد مقاومتی از جمله اقتصاد دانش بنیان است .

علیرضا شیروی در دیدار با مدیر   پارک علم و فناوری استان با اشاره به ضرورت تحقق منویات مقام معظم رهبری و اهمیت شعار سال در تولید علم و ثروت گفت: با توجه به اهمیت این مقوله و تاثیر آن در توسعه جامعه ،همکاری با پارک های  علم و فناوری و توجه ویژه به اقتصاد دانش بنیان و تبدیل دانش به ثروت اولویت صدا و سیمای مرکز ایلام است.

وی با اعلام آمادگی صدا و سیما برای انعکاس اخبار و رویداد ها و تهیه برنامه های  مشارکتی با پارک علم و فناوری استان گفت:به منظور نشان دادن تحرک و پویایی علمی   در اخبار صدا و سیما  و  سایر حوزه های برنامه ساز اهمیت و جایگاه پارک علم و فناوری و شاخص های اقتصاد دانش بنیان تشریح و تبیین خواهد شد.
طاهر پور رئیس پارک علم و فناوری استان  هم با تقدیر از مدیران و برنامه سازان صدا و سیما در توجه به اهمیت مقوله علم و فناوری گفت: انشاءالله با این نگاه مثبت رسانه استانی و استفاده از ظرفیت  رسانه ای که صدا و سیما ی استان دارد بتوانیم بیش از پیش ملزومات اقتصاد دانش بنیان و جایگاه و اهمیت پارک علم و فناوری را برای مخاطبان تبیین کنیم .
وی گفت :ضریب نفوذ رسانه استانی و تنوع گسترده مخاطبان باعث شده مخاطبان از پیام های تاثیر گذار این رسانه فراگیر استفاده کنند و این ظرفیت مناسبی برای معرفی وظایف پارک علم و فناوری استان است .

منبع : برنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.