timthumb.php
1 اردیبهشت, 1395

اعتماد به بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد به بخش خصوصی و سیاست‌های تعرفه‌ای باید در تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر گرفته شود.

حسین آذین پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد مثلث توسعه اقتصادی این شهرستان در فرمانداری اظهار داشت: از سال ۸۳ تا ۹۲ سرمایه‌گذاری چندانی در رفسنجان انجام نشده و در مجموع ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است.

وی بیان داشت: زمانی که تولید محصول پسته بالا بود، سرمایه‌ها به کار گرفته نشد و روی تک‌محصولی متمرکز بودیم در حالی که با این پول‌ها می‌شد پروژه‌های بزرگی در رفسنجان و انار راه‌اندازی کرد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موانع اقتصادی مقاومتی تصریح کرد: از بزرگ‌ترین موانع اقتصاد مقاومتی خودمان هستیم.

آذین خاطرنشان کرد: نسخه شفابخش کشور اقتصاد مقاومتی است و باید بدون پرداختن به حواشی در تحقق آن بکوشیم، زیرا دشمن معیشت و اقتصاد ما را نشانه گرفته و از راه اقتصاد قصد ضربه زدن به کشور را دارد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعتماد به بخش خصوصی و سیاست‌های تعرفه‌ای باید در تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر گرفته شود.

آذین از حذف یارانه سه دهک پر درآمد جامعه یاد کرد و بیان داشت: این افراد کسانی هستند که در سال ۸۰ میلیون تومان درآمد دارند و با این حذف، ۱۲ هزار میلیارد تومان پول آزاد و در حمایت از تولید داخلی و اشتغال به کار گرفته می‌شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: پروژه‌های خوبی در رفسنجان در حال اجرا هستند که اگر به نتیجه برسند، بخش قابل توجهی از مشکل اقتصاد شهرستان رفسنجان برطرف می‌شود.

 

منبع : فارس

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.