2047035
31 فروردین, 1395

حفظ وضع موجود در اقتصاد مقاومتی یک اولویت‌ است

در توجه به بحث پدافند غیرعامل در حوزه اقتصاد مقاومتی می‌توان گفت حفظ وضع موجود یکی از اولویت‌ها و در واقع پایه عملیات توسعه محسوب می‌شود.

علی محمدی امروز اظهار کرد: در خصوص توجه به بحث پدافند غیرعامل در حوزه اقتصاد مقاومتی می‌توان گفت حفظ وضع موجود یکی از اولویت‌ها و در واقع پایه عملیات توسعه محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اتفاقات رخ داده در چند سال گذشته در حوزه شیلات و دامداری که باعث ریشه‌کنی بعضی از مزارع پرورش ماهی و حتی دامداری‌ها در سطح این استان شد بیان داشت: در حال حاضر گسترش تب برفکی در حوزه استان‌های هم‌جوار چهارمحال و بختیاری زنگ خطری برای دامداران این استان است.

این مسئول تأکید کرد: همچنین در بحث پرورش ماهی‌های سردابی این استان در سال‌های گذشته، پرورش‌دهندگان این ماهی‌ها دچار خسارت‌های عمیقی به علل مختلف شده‌اند که توجه به بحث پدافند غیرعامل را دوچندان می‌کند.

محمدی با بیان اینکه وقتی در زمینه اقتصاد مقاومتی بحث می‌کنیم توجه به این نکته ضروری است که اگر گامی به جلو بر نمی‌داریم حداقل بتوانیم وضع موجود را حفظ کنیم افزود: از استاندار چهارمحال و بختیاری به عنوان رئیس شورای برنامه‌ریزی و رئیس شورای تأمین این استان انتظار می‌رود که به دستگاه‌های امنیتی و انتظامی توصیه مؤکد در خصوص همکاری با موارد قرنطینه برای ورود دام به این استان را داشته باشند.

منبع : پایداری ملی

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.