30 فروردین, 1395

رفع مشکلات اقتصادی فقط با اقتصاد مقاومتی امکان دارد

برای رفع مشکلات اقتصادی راهی غیر از اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نداریم .

محمدرضا فتوت صبح امروز در جلسه شورای عالی بسیج کارمندان استان در محل سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری کرمان اظهار داشت: در کرمان از اواسط سال ۹۳ بحث اقتصاد مقاومتی مطرح شد و مباحث توسعه استان با تاکید بر شعار اصلی استانداری یعنی توسعه بر محور ولایت پیگیری شد .

وی بیان داشت: قدم‌های موثری در بحث توسعه استان کرمان برداشته شده و تلاش مسئولان بر این است که سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کرمان پیاده شود .

فتوت عنوان کرد: برای رفع مشکلات اقتصادی کشور و استان کرمان راهی غیر از اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نداریم و با روحیه و فرهنگ بسیجی می‌توانیم کار کنیم و در سایه ولایت سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را انجام دهیم .

وی ابراز داشت: عمده هدف تشکیل بسیج و شورای قشر بسیج، فرهنگ‌سازی بسیجی در ادارات است، کارگزاران دولت که بخش زیادی از کارهای جامعه به دست آنهاست، می‌توانند با فرهنگ بسیجی قدم بردارند .

حمید حسین‌خانی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان کرمان در این نشست اظهار داشت: طی سال گذشته ۵۰ پایگاه و سه حوزه مقاومت بسیج در سطح استان کرمان راه‌اندازی کردیم .

وی عنوان کرد: تلاش ما بر این است که اردوهای جهادی با کیفیت بهتری برگزار شود به ویژه در مناطق محروم و مشاوره دادن به روستاییان که در این زمینه نیازمند همکاری بیشتر فرمانداری‌ها هستیم .

حسین‌خانی گفت: در حوزه اقتصاد مقاومتی دو برنامه برای سال جاری در نظر گرفته شده که شامل پرهیز از اسراف در ادارات و خرید کالاهای ایرانی است .

وی خواستار همکاری استانداری برای اعزام ۱۵۰ تا ۲۰۰ نفر از بسیجیان قشر کارمند به مشهد مقدس در سال جاری شد.

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.