29 فروردین, 1395

مدیریت جهادی از مهمترین مولفه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد بر لزوم تحقق مدیریت جهادی در جامعه تاکید کرد و گفت: مدیریت جهادی از مهمترین مولفه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه است

حجت الاسلام “سید محمد شریف حسینی کوهستانی” با اشاره به فرا رسیدن فصل عبادت، بر لزوم فراهم کردن شرایط لازم برای کسانی که به دنبال استفاده از این فرصت هستند تاکید کرد.

وی از اعتکاف به عنوان یکی از این فرصت‌ها یاد کرد و افزود: باید زمینه های لازم را جهت استفاده حداکثری مردم از این فرصت فراهم کنیم.

حسینی کوهستان با اشاره به استقبال خوب مردم به ویژه جوانان و نوجوانان از این مراسم معنوی، گفت: مردم به این باور و اعتقاد رسیده‌اند که اعتکاف فرصتی مناسب برای خودسازی و ارتباط با خداوند است.

وی با اشاره به سخنرانی‌های اخیر مقام معظم رهبری، افزود: معظم له در چند دیدار اخیر خود در جمع خبرگان رهبری، در جمع عموم مردم در حرم رضوی و در جمع مداحان و شعرای آیینی به موضوعات خاص و ویژه‌ای اشاره فرموده‌اند.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با نامگذاری سال به عنوان “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” بر این امر تاکید فرمودند که دیگر حرف کافی است و باید با اقدام و عمل وارد میدان شد.

وی در خصوص وظایف سازمان تبلیغات اسلامی در تحقق شعار سال، گفت: با مراجعه به آیات و روایات تردیدی نیست که در این جهت ما رسالتی را بر دوش داریم.

حسینی کوهستانی تصریح کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان نهادی انقلابی که مسئولیت آن بر عهده روحانیون و منتصب به مقام معظم رهبری رسالت سنگین‌تری را در این خصوص بر عهده دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان گفت: مردم نسبت به روحانیون اعتقاد دارند و حرف روحانیت را در اکثر زمینه‌ها گوش می‌کنند به خصوص به روحانیون عامل توجه بیشتری دارند.

وی افزود: این درست است که ما در کارهای اجرایی و تولیدی حضور نداریم اما می‌توانیم در خصوص تولید، کار، تلاش و استفاده از نعمات الهی احادیث و روایات را جمع آوری و برای مردم بیان کنیم.

حسینی کوهستانی اضافه کرد: ما در آموزه‌های دینی خود در خصوص مصرف، اسراف، کمیت و کیفیت تولید و غیره منابع روایی و آیات بسیاری داریم که باید مردم را با آن آشنا کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در پایان بر لزوم تحقق مدیریت جهادی در جامعه تاکید کرد و گفت: مدیریت جهادی ازمهمترین مولفه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه است

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.