29 فروردین, 1395

‌اقتصاد مقاومتی در سایه امنیت محقق می‌شود

رهبر معظم انقلاب سال‌جاری را سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” نام‌گذاری کردند که در سایه امنیت محقق خواهد شد.

فریدون همتی‌ در مراسم رژه ارتش در قزوین اظهار کرد: در شرایطی که دو ماه از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود، دشمن برای انحلال ارتش تلاش می‌کرد که امام خمینی(ره) ۲۹ فروردین ماه را روز ارتش نام‌گذاری کردند.

وی افزود: در جریان پیروزی انقلاب اسلامی این ارتشی‎ها بودند که با مردم همراه شدند و انقلاب را رقم زدند و سابقه ارتش در همراهی انقلاب از یاد نخواهد رفت.

استاندار قزوین ‌با اشاره به اینکه محاسبات دشمن در دوران ۸ سال دفاع مقدس با ایمان مستحکم ارتش و ملت و بسیج غلط از آب درآمد، افزود: در ۸ سال دفاع مقدس ارتش که هنوز سازمان نیافته بود، در کنار سپاه پاسدران انقلاب اسلامی که تازه شکل گرفته بود، دشمن را از مرزها به بیرون راندند.

وی یادآور شد: در دوران سازندگی نیز ارتش با تکیه بر علم، خلاقیت و نوآوری در جهت تامین نیازها گام برداشت و اگر امروز می‌بینیم ملت با اطمینان خاطر در مقابل دشمنان ایستادگی می‌کند، به پشتوانه نیروهای مسلح با ایمان است.

همتی افزود: رهبر معظم انقلاب سال‌جاری را سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نام‌گذاری کردند و تحقق آن در سایه امنیت انجام خواهد شد.

استاندار قزین تصریح کرد: ارتش ایران یک ارتش بی‌نظیر است، چراکه مسلح به ایمان خدا و قرآن کریم است و پشتوانه آن ملت، خانواده شهدا و ایثارگران هستند و دعای آنان بدرقه راهشان خواهد بود.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.