29 فروردین, 1395

سهم نیروهای مسلح در سال اقتصاد مقاومتی تولید امنیت است

امسال که به نام اقتصاد مقاوتی اقدام و عمل نامید شده است سهم نیروهای مسلح تولید امنیت است.

امیر”نادر علیدوست ” صبح امروز یکشنبه ۲۹ فروردین ماه ۹۵ در مراسم رژه و بزرگداشت روز ارتش اظهار کرد: اوایل فروردین سال ۵۸ باتوجه به شرایط حاکم برانقلاب و علی رغم همه بی مهری ها به ارتش، از زبان حکیمانه پیر جماران ۲۹ فروردین روز ارتش نامیده شد.

وی با اشاره به اینکه این مدال افتخار و زرینی بود که به دست ولایت و امام به سینه ارتشیان آویخته شد، افزود: ارتش و همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ۳۷ سال است که برای تولید امنیت در کشور به پشتوانه مردم تلاش می کنند و هزاران شهید در این راه تقدیم انقلاب و جمهوری اسلامی شده است.

علیدوست بیان کرد: امسال که به نام اقتصاد مقاوتی اقدام و عمل نامید شده است سهم نیروهای مسلح نیز تولید امنیت است، همانطور که اقتصاد برپایه تولید استوار است و همه کارشناسان و متخصصان اقتصاد مقاومتی را برپایه تولید می دانند سهم نیروهای مسلح نیز تولید امنیت است که از گذشته تا امروز همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

وی تصریح کرد: اگر در مملکتی امنیت نباشد بدون شک سایر تولیدات و اقداماتی که باید انجام شود تحت الشعاع قرار می گیرند، نیروهای مسلح در طول سالیان گذشته و قبل از اینکه اقتصاد مقاومتی مطرح باشد سهم خود را در اقتصاد مقاومتی ادا کرده اند.

ارشد نظامی آجا در منطقه جنوبشرق گفت: ما افتخار داریم به عنوان سربازان دولت پا در رکاب رهبری برای امنیت جمهوری اسلامی چه در مرزها و چه فراتر از مرزها جانانه برای شهادت و تولید امنیت جانفشانی کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که این لباس سربازی در جمهوری اسلامی و نظام متعلق به امام زمان نصیب همه ما شده است، از این رو نیروهای مسلح افتخار دارند در سال ۹۵ هم با شدت و توان بیشتر بتوانند امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران و کشور را تامین کنند.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.