1941754
29 فروردین, 1395

واحدهای تولیدی بهترین بستر برای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

معاون فرماندار شهرستان اهر گفت: واحدهای تولیدی بهترین بستر برای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

مدد سمندری در حاشیه جلسه هماهنگی برگزاری برنامه های هفته کار و کارگر در شهرستان اهر به خبرنگار مهر گفت: کارگران پیشتازان عرصه تولید و اقتصاد در جامعه هستند و همه ما وظیفه داریم در هر لحظه از کارگران تجلیل کنیم.

وی با بیان اینکه هفته کار و گارگر بهترین فرصت برای تجلیل از خدمات کارگران در عرصه های مختلف است، افزود: واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ  کشور بهترین بستر برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل هستند و امیدواریم کارفرمایان و کارگزان در رسیدن به این خواسته مقام معظم رهبری گام بردارند.

معاون فرماندار شهرستان اهر در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه در این شهرستان نزدیک به چهار هزار بیکار وجود دارد، از حمایت مسئولان شهرستان اهر از ایجاد واحدهای تولیدی اشتغال زا و سرمایه گذاری در این زمینه خبر داد.

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.