28 فروردین, 1395

اقتصاد مقاومتی کلید کاهش گرانی ها در بازار

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس، با انتقاد از اوج گیری گرانی ها در بازار، گفت: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و فراهم کردن زمینه تحقق آن می توان به بهبود معیشت مردم و غلبه بر گرانی ها نائل آمد.

شهباز حسن پور بیگلری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با انتقاد از اوج گیری گرانی ها در بازار،گفت: تثبیت نرخ ها در سال جدید با تکیه بر تولید ملی باید سرلوحه کار دولت باشد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به کاهش قدرت خرید مردم در قیاس با سال های اخیر، افزود: گرانی های افسار گسیخته و بدون ضابطه شرایط معیشتی مردم را سخت کرده است.

رشد تورم به گرانی ها دامن زده است

وی با بیان اینکه رشد تورم در سال های اخیر به گرانی کالاها و محصولات مورد نیاز مردم دامن زده است،تصریح کرد: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و فراهم کردن زمینه تحقق آن می توان به بهبود معیشت مردم و غلبه برگرانی ها نائل آمد.

حسن پور بیگلری با تاکید بر نقش سازمان های نظارتی بر تنظیم نرخ ها در بازار،گفت: بی توجهی به تنظیم نرخ ها در بازار سخت شدن معیشت مردم را رقم زده است.

ضرورت تعیین مجازات های سنگین برای متخلفان حوزه بازار

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه نباید مدیریت و سوءتدبیر برخی نهادهای مرتبط با بازار را نیز در زمینه بروز گرانی ها و گرانفروشی ها نادیده گرفت،افزود: در صورت تعیین مجازات های سنگین برای متخلفان حوزه بازار دستکاری نرخ ها و اعمال گرانی در بازار به حداقل ممکن خواهد رسید.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه توجه جدی به بحث تحقق اقتصاد مقاومتی می تواند راهکاری اساسی برای مقابله با گرانی باشد،تصریح کرد: مجلس آماده همکاری با دولت برای مقابله با گرانی است.

 

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.