25 فروردین, 1395

لزوم اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی در کشور

مرکز استراتژیک کشور که کار آن آینده نگری وضعیت کشور است باید بتواند با شیوه های متفاوت اقتصاد مقاومتی را در راستای حل مشکلات مردم اجرایی کند.

حجت الاسلام میرزا حسین معتمدی فر صبح چهارشنبه در اولین جلسه شورای اداری در سال ۹۵ با بیان اینکه این جلسات هیچ نشانی از جلسه شورای اداری ندارد و بیشتر شبیه همایش است، گفت: جلسه شورای اداری باید هم مصوبه و هم خروجی برای شهر و مردم داشته باشد و این جلسات بیشتر شبیه به یک همایش است.

معتمدی فر گفت: مدیران دستگاه های دولتی موظف هستند در جلسات شورای اداری شرکت کنند نه این که معاونان را به جای خود به جلسات بفرستند.

امام جمعه شهرستان میناب عنوان کرد: در این جلسات باید مدیران به سوالهای مبهم پاسخ دهند و کارهای انجام شده را بعد از پایان جلسه شورای اداری مصوب کنند.

معتمدی فر با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر انقلاب اسلامی به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل گفت:  مسئولان کم کاریهای سالهای گذشته را کنار گذاشته و برای انجام کار برای مردم اقدام کنند.

وی بهترین نحوه انجام اقتصاد مقاومتی در اسلام را از سوی فاطمه زهرا (س) دانست و گفت: دولتمردان جمهوری اسلامی ایران باید از بانوی بزرگ اسلام الگو برداری کرده و شیوه های مدیریتی را صحیح انجام دهند.

معتمدی فر افزود: مرکز استراتژیک کشور که کار آن آینده نگری وضعیت کشور است

منبع : مهر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.