24 فروردین, 1395

باور متخصصان داخلی و جوانان مستعد، لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل زمانی تحقق عینی خواهد یافت که متخصصین داخلی، نخبگان و جوانان مستعد را باور کنیم.

علی‌رضا صحرائیان، فرماندار ویژه جهرم در اولین جلسه کارگروه اقتصادمقاومتی شهرستان جهرم با اشاره به تبیین سیاست‌های از سوی مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باید به فعل و عمل تبدیل تا موجبات پیشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان جهرم شود.
وی با بیان اینکه هرچه بیشتر در حوزه اقتصادی تلاش کنیم، فضای کسب و کار بهتر و درمعیشت مردم بهبودی حاصل خواهد شد، افزود: شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل زمانی تحقق عینی خواهد یافت که متخصصین داخلی، نخبگان و جوانان مستعد را باور کنیم و زمینه را برای حضور آنها در حوزه اقتصادی از جمله اقتصاد دانش بنیان فراهم سازیم و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در جهت دست یابی به اقتصادی قدرتمند تلاش کنیم.
صحرائیان، مشارکت همگانی، برنامه ریزی و مدیریت  صحیح را لازمه اقتصاد مقاومتی دانست و عنوان کرد: فواید اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی ها، تقویت تولیدات داخلی و تلاش برای خود اتکایی است.
وی ابراز کرد: ایجاد اشتغال و هموار کردن مسیر سرمایه‌گذاری از دغدغه‌ها و تاکیدات رئیس جمهور و از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.
معاون استاندار فارس با بیان اینکه موضوع سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در سطح شهرستان جهرم باید جدی گرفته شود، افزود: باید با جذب سرمایه‌گذاران در جهت عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهرستان استفاده کرد.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.