24 فروردین, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی همواره با اقدام وعمل به موقع مدیران امکان پذیراست

همواره مسئولین دستگاه‌های اجرایی با به کار بستن برنامه درست و حساب شده با اقدام و عمل به موقع می توانند شعار امسال مقام معظم رهبری را اجرایی کنند.

حسین ابراهیمی کردیانی در جلسه شورای ادرای صبح امروز ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد:سال جدید توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال اقتصاد مقاومتی ،اقدام وعمل نامگذاری شده است،چندین سال است که عنوان سال ها با موضوعیت اقتصاد در ارتباط است، و در گذشته نیز اصول کلی سیاست های اقتصاد مقاومتی ، به کلیه مدیران اجرایی ابلاغ گردیده بود.

وی در ادامه افزود:ولی تاکنون موضوع اقتصاد مقاومتی با جدیت دنبال نشده است،وظیفه و رسالت مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در طول سال این است که این موضوع را با جدییت بیشتر دنبال کنند و نصب العین  خود قرار دهند،و از هیچ گونه تلاشی برای تحقق این امر فروگذار نباشند.

وی تصریح کرد:همواره مسئولین دستگاه‌های اجرایی با به کار بستن برنامه درست و حساب شده با اقدام و عمل به موقع می توانند شعار امسال مقام معظم رهبری را اجرایی کنند.

وی خاطر نشان کرد:ما در سال گذشته برنامه های زیادی را در جهت توسعه و عمران شهرستان خوشاب در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی،صنعتی،گازرسانی،آبرسانی،راه و ترابری گام های مهمی برداشتیم.

ابراهیمی در انتها از اقدامات انجام شده در راستای ستاد خدمات سفرهای نوروزی از اعضای محترم ستاد تقدیر و تشکر به عمل آورد.

منبع : دانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.