23 فروردین, 1395

اقتصاد مقاومتی شاخص و چراغ راه ماست

همه مردم و مسئولان باید دست به دست هم داده و با رهنمودهای مقام معظم رهبری، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم.

فرماندار میاندوآب با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، افزود: اقتصاد مقاومتی در شرایطی  که دشمن خصومت های شدیدی را برای فشار و تحریم علیه کشور تحمیل کرد، باید نهادینه شود تا بتوانیم در مقابل استکبار جهانی مقاومت نشان دهیم.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت های دولتی و مردمی از ارکان اقتصاد مقاومتی است، گفت: باید با حمایت از تولید و مدیریت منابع ارزی و مصرفی، اقتصاد را مقاوم کرده و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی عمل کنیم.

امیری با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی باید شاخص و چراغ راه بوده و عملیاتی شود، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی باید هدف آحاد ملت و مردم باشد تا همانطور که رئیس جمهوری اعلام کرد شاهد رشد اقتصاد و رفع معضلاتی مانند بیکاری باشیم.

فرماندار میاندوآب با اشاره به نقش قوای سه گانه در تحقق اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی تنها وظیفه قوه مجریه نیست، بلکه سایر قوا نیز باید دست به دست هم داده و مردم نیز همیاری کنند تا بتوانیم شاهد تحقق و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری باشیم.

معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش میاندوآب هم در این جلسه با اشاره به اینکه این اداره در سال گذشته در راستای اقتصاد مقاومتی حرکت کرده و با صرفه جویی در هزینه ها، راندمان کار را بالا برده است، گفت: توسعه مشارکت و توانمندسازی نیروی انسانی از جمله برنامه های ما در سال گذشته بوده است.

جلال پورمیرزا هم چنین با اشاره به برنامه های گرامیداشت هفته معلم و محورهای جلسه، به ارائه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام گرفته در سال گذشته پرداخت.

منبع : دانا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.