23 فروردین, 1395

اقتصاد مقاومتی بایستی در میدان عمل دیده و محسوس شود

حجت الاسلام وحید شعیبی گفت: همانطور که مقام عظمای ولایت فرموده اند اقدام و عمل بایستی طوری انجام گیرد که اقتصاد در میدان عمل دیده و محسوس شود.

حجت الاسلام وحید شعیبی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج شعار سال ۹۵ مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را زمینه توسعه همه جانبه ایران اسلامی در همه دوران ها عنوان کرد و گفت: نکته قابل توجهی که در شعار سال ۹۵ مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل وجود دارد موضوع اقتصاد و معیشت مردم است که از سال ۱۳۸۹ در بیانات رهبرانقلاب ه عینه مشاهده و لمس میشود.

وی ادامه داد: این نکته قابل توجه در نهایت امسال به عنوان اقتصادی که دنباله روی بحث ایستادگی و مقاومت در برابر مشکلات است به تصویر کشیده شده که می طلبد در وهله اول مسئولین و در ادامه مردم با استواری خود اقتصاد کشور را خود رقم بزنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه کوثر خاطر نشان کرد: این شعار زمانی عملیاتی و محقق خواهد شد که همراه با اقدام و عمل باشد؛ صرف اینکه در میتینگ ها، سخنرانیها، همایش و جلسات مطرح شود قطعاً عملی نخواهد شد و به آن هدف نخواهیم رسید بلکه همانطور که مقام عظمای ولایت فرموده اند اقدام و عمل بایستی طوری انجام گیرد که اقتصاد در میدان عمل دیده و محسوس شود.

حجت الاسلام شعیبی افزود: نکته ای که جای تامل دارد این است که مقام معظم رهبری این بحث را در زمانی فرمودند که برخی افراد دم از برجام و باز شدن گره مشکلات اقتصادی کشور می زدند و اجرای آن را مصمم با هدف حل مشکلات در معیشت مردم می دیدند.

وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی بنابر فرمایشات رهبر انقلاب چه دردوران تحریم یا عدم تحریم یا در برجام و پسا برجام بایستی عملی شود؛ چرا که تنها راه برون رفت از مشکلات احیای این شعار است.

امام جمعه موقت شهرستان کوثر در پایان ابراز کرد: امید می رود مسئولین امر در کشور ایران اسلامی با اقدام به موقع در عمل به این شعار دشمنان اسلام و انقلاب را مایوس و مشکلات عدیده ای مردم را که همانا حل مشکلات اقتصادی کشور است اقدامات شایسته ای انجام دهند

منبع : خبرگزاری بسیج

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.