19 فروردین, 1395

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند عمل به فرمان های رهبر معظم انقلاب است

نماینده مردم نایین در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند عمل به فرامین مقام معظم رهبری و تلاش در این راستاست.

سید حمید رضا طباطبایی در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی نائین افزود: درچند سال گذشته توجه به مقوله اقتصاد در سخنان و نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری نشاندهنده اهمیت ویژه این موضوع است.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام به شدت از الگوی اقتصاد مقاومتی هراس دارند افزود: درسال جدید باید تعامل بیشتری بین دستگاه های مختلف برای تحقق اقتصاد مقاومتی در جهت رونق اقتصادی کشور دیده شود.
طباطبایی افزود:رهبر معظم انقلاب از زمانی که برای اولین بار موضوع اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند این واژه تا کنون در کتاب و یا تئوری خاصی مطرح نشده بود و علت اشاره به این موضوع این است که نقش تحریم ها در ایجاد فشار بر جمهوری اسلامی را باید کمرنگ کرد و جز با اقتصاد مقاومتی نمی شد در این زمینه گام برداشت.
نماینده مردم نائین در مجلس نهم از مسئولین شهرستان خواست تا موضوع اقتصاد مقاومتی را در عمل به اجرا درآورند تا در شهرستان نایین نیز سیر تحول و توسعه سرعت بیشتری به خود بگیرد.
وی افزود: رهبرمعظم انقلاب با پیش بینی راهبردهای دشمن در برابر انقلاب اسلامی، از حدود هفت سال پیش شعارهای اقتصادی را به عنوان نام سال در دستور کار قرار دادند تا فضای عمومی کشور برای این شرایط ویژه فراهم شود.
جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان با موضوع بررسی راهکارهای اجرایی تحقق شعار سال ۱۳۹۵ (اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ) برگزار شد.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.