19 فروردین, 1395

در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی نباید شعار دهیم

رئیس شورای عالی استان‌ها با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۵ به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط مقام معظم رهبری، گفت: باید در سال ۹۵ در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه‌های تعیین شده را به دور از شعارزدگی عملی کنیم.

مهدی چمران در بیست و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در حرم امام رضا (ع)، گفت: امیدواریم نکاتی که توسط مقام معظم رهبری عنوان شد به عنوان یک برنامه و راهبرد یک‌ساله مدنظر همه خدمت‌گذاران و مسئولان نظام قرار گیرد و سالی را که ایشان به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری کرده‌اند موجب تحقق اقتصاد مقاومتی شود.

وی افزود: بی‌تردید منویات مقام معظم رهبری راه‌گشا خواهد بود و امیدواریم نکات مورد نظر ایشان در برنامه نظام جمهوری اسلامی ایران برای سال ۱۳۹۵ به درستی محقق شود.

چمران تأکید کرد: در سال جاری در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی نباید شعار دهیم بلکه باید برنامه‌ها را به طور جدی علمی کنیم تا کشور از مشکلات اقتصادی رها شود.

وی ابراز امیدواری کرد: دست رئیس جمهوری در سال ۹۵ باز شود و با حل مشکلات اقتصادی مردم از تنگنا و فشاری که بر دوششان قرار گرفته نجات پیدا کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم کشاورزی کشور که امروز در مسیر بهبود و پیشرفت قرار گرفته در سال جاری شرایط بهتری پیدا کند تا شاهد رونق کشور باشیم.

رئیس شورای عالی استان‌ها از تلاش دستگاه‌هایی همانند پلیس راهور، هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی و همه دستگاه‌هایی که تلاش کردند در ایام نوروز مردم در آرامش و رفاه سفرهای نوروزی خود را انجام دهند، تقدیر و تشکر کرد.

وی به افزایش آمار بازدید بانوان از مناطق جنگی اشاره کرد و افزود: خوشحالم که آمار بازدید بانوان از مناطق جنگی نسبت به مردان در نوروز ۹۵ از نظر بنده بیشتر بوده است.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.