18 فروردین, 1395

نام گذاری امسال نقشه روشنی برای تحقق اهداف عالیه نظام در دستیابی به پیشرفت و عدالت است

رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل ، نامگذاری شده، گفت: این عنوان نقشه روشنی به منظور رشد توسعه و تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دستیابی به پیشرفت و عدالت است.

حجت الاسلام محمدصادق اکبری چهارشنبه در نشستی با کارکنان قضایی، اداری و اعضای شورای حل اختلاف استان اظهار داشت: دستگاه قضایی در جهت تحقق شعار امسال به صورت قاطع با اخلالگران در نظام اقتصادی کشور و قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.
وی با بیان اینکه دستگاه قضایی بخش مهمی از چرخه حرکت جامعه است ،تاکید کرد: قوه قضائیه ضامن امنیت و عدالت است و عملکرد این نهاد نقش بسزایی در اقتصاد و معیشت و امنیت مردم ایفا می کند.
وی افزود: اولویت دستگاه قضایی استان ،تشکیل منظم جلسات کمیته حمایت از سرمایه گذاری در جهت حمایت از سرمایه گذاری های مشروع در مناطق مختلف هرمزگان و برخورد قاطع و قانونی در اسرع وقت با هرگونه فساد در این حوزه است.
رئیس شورای عالی قضایی هرمزگان از ارتقای سطح امنیت ،برخور قاطع و سریع با اخلالگران در نظم و امنیت عمومی ،تسریع در رسیدگی به پرونده های مهم کیفری و اجرای سریع احکام به عنوان دیگر اولویت های دستگاه قضایی استان در سال جاری نام برد.
حجت الاسلام اکبری رعایت اخلاق اداری و احترام به ارباب رجوع را از اصول کار در دستگاه قضایی ذکر و تاکید کرد: جلب رضایت خداوند در گرو کسب رضایت مردم است.
وی ضمن تأکید بر لزوم توجه هر چه ببشتر به مباحث و برنامه های فرهنگی در دستگاه قضایی استان ، از اجرای طرح‌های جدید فرهنگی با تأکید بر فضای مجازی، تخصصی و با مشارکت هر چه بیشتر کارکنان قضایی و اداری دادگستری استان در این برنامه ها خبر داد.

منبع : ایرنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.