18 فروردین, 1395

آمار بالای بیکاری قشر جوان شایسته کشور نیست

رئیس فراکسیون تولید ملی و جهاد اقتصادی مجلس، با انتقاد از آمار بالای بیکاری در کشور، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی می تواند قفل بیکاری را باز کند.

حسین گروسی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: تحول اقتصادی در سال پیش رو باید همسو با در نظر گرفتن شاخص های اقتصادی همراه شود.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:  شاهد هستیم که در آغاز سال ۹۵ رهبر معظم انقلاب، مجدداَ بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند و علاوه بر آن اقدام و عمل را مورد تاکید داشتند که نشان می دهد متاسفانه تا امروز برخی از مسئولان بحث اقتصاد مقاومتی را جدی نگرفته اند.

وی ادامه داد: من امیدوارم در سال جدید شاهد تحولی در بحث اقتصاد باشیم، چون در کشوری که رتبه یازهم را در بخش معادن، رتبه اول در منابع گازی، رتبه چهارم در منابع نفتی و همچنین رتبه های خوبی در امر گردشگری در جهان داراست، نباید به این میزان بالا جوان بیکار داشته باشد.

گروسی افزود: با توجه به بستر خوبی که با توجه به تحولات بین المللی و داخلی در کشور فراهم شده و تاکیدی که رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی دارند، شاهد حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی در سال جدید باید باشیم.

عضو کیسیون صنایع و معادن با تاکید بر اینکه باید زمینه رشد اقتصادی در کشور با توجه به توانمندی قشر جوان فراهم شود، گفت: قطعا اقتصاد مقاومتی می تواند کشور را نجات داده و به سمت و سویی کاهش آمار بیکاری و فقر هدایت کند.

 

منبع : خانه ملت

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.