1945443
17 فروردین, 1395

راه‌اندازی میز مطالعاتی اقتصاد مقاومتی در صداوسیما

با توجه به نامگذاری سال ۱۳۹۵ با عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» میز مطالعاتی و وبگاه تخصصی مرتبط با موضوع اقتصاد مقاومتی در مرکز پژوهش و سنجش افکار رسانه ملی راه‌اندازی شد.

مراسم رونمایی از میز مطالعاتی و وبگاه تخصصی با موضوع شعار سال در روز یکشنبه مورخ ۲۲ فروردین ۹۵ با حضور برخی از معاونان، مدیران پژوهش و دست‌اندرکاران تولید برنامه‌های اقتصادی رسانه در سالن جلسات این مرکز برگزار خواهد شد.

میز مطالعاتی، مکانی برای تجمیع تمام یافته‌های علمی و مطالعات مرتبط با موضوع اقتصادی و ارائه مشاوره‌های علمی به پژوهشگران، برنامه‌سازان و دست‌اندرکاران تولید برنامه‌های اقتصادی خواهد بود.

وبگاه اقتصاد مقاومتی نیز با هدف ارائه مطالب، مقالات، معرفی کتاب‌ها، پایان‌نامه‌ها، گزارش‌های پژوهشی و آثار علمی مرتبط با اقتصاد مقاومتی راه‌اندازی شده است و در نظر دارد در کمترین زمان اخبار و اطلاعات مرتبط  را به آگاهی مخاطبان برساند.

منبع : مهر

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.