16 فروردین, 1395

مولاوردی: زنان می‌توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی تأثیرگذار باشند

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: فرهنگ‌سازی زنان و خانواده می‌تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار تأثیرگذار باشد و امیدواریم این سیاست مورد غفلت قرار نگیرد.

شهین دخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار نوروزی با کارگروه رسانه گفت: امیدواریم سال جدید سال رونق اقتصادی و تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی باشد. با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» باید اقدام و عمل را در دستور کار خود قرار دهیم و تمامی اقدامات را برای اجرای سیاست‌ها به ویژه در حوزه زنان و خانواده به کار گیریم.
وی تأکید کرد: مقوله فرهنگسازی زنان و خانواده برای تحقق اقتصاد مقاومتی می‌تواند تأثیرگذاری بسیاری داشته باشد که امیدواریم این سیاست مورد غفلت قرار نگیرد و همه برای تحقق آن تلاش کنیم.
مولاوردی ادامه داد: در سالی که گذشت در حوزه زنان و خانواده با همکاری دستگاه‌های اجرایی و همراهان در حوزه‌های ستادی تلاش‌های بسیاری انجام شد به ویژه اینکه همه درگیر تدوین برنامه ششم توسعه بودیم. باید برای بهبود وضعیت زنان و تحقق عدالت جنسیتی اقدامات جدی صورت گیرد.چارچوب مشخصی را برای حضور زنان تدوین کرده‌ایم که امیدواریم در مجلس به تصویب رسیده و پیشنهادات ما در حوزه زنان و خانواده مورد استفاده قرار گیرد.
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ادامه داد: سالی که گذشت فراز و فرودهای زیادی را به همراه داشت و رویدادهای مهمی از جمله موضوع برجام و انتخابات مجلس و شورای نگهبان را پشت‌سر گذاشتیم. در مسئله برجام دولت با حمایت و هدایت مقام معظم رهبری و همراهی مردم و تلاش شبانه‌روزی تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای به موفقیت رسید که امیدواریم در سال ۹۵ دولت با اجرای برجام و انجام تعهدات دو طرفه زمینه را برای بهره‌مندی ملت از نتایج آن فراهم کنیم.
مولاوردی به انتخابات اخیر مجلس اشاره کرد و گفت: مردم در هفتم اسفند حماسه‌ای خلق کردند و رویدادهای گذشته ما را امیدوار می‌کند که دولت در برنامه‌ها و شعارهای خود مصمم‌تر از گذشته قدم بردارد. خشونت و افراطی‌گری‌ها در منطقه کشور را تحت تأثیر قرار داده است امیدواریم امسال جهان روی صلح، آرامش و امنیت را به خود ببیند.

منبع : بازار کار

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.