15 فروردین, 1395

اقتصاد مقاومتی تنها راه نجات کشور است

نماینده منتخب مردم دامغان در مجلس دهم گفت: با اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در شهرستان دامغان،می توانیم به عنوان صادر کننده در حوزه دامپروری بدرخشیم.

ابوالفضل حسن بیکی نماینده منتخب مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی را تنها راه نجات کشور عنوان کرد و یاد گفت: بحث اقتصاد مقاومتی که یکی از تاکیدات مهم و اساسی رهبر فرزانه انقلاب است باید به خوبی در جامعه تقویت شود.

وی گفت: با تقویت اقتصاد مقاومتی در شهرستان دامغان می توانیم در بخش دامپروری دامغان بهترین صادر کننده باشیم.

حسن بیکی عنوان کرد: باید گفت در کشورمان پول و سرمایه وجود دارد و باید براساس قانون و مقررات  در جذب پول و اعتبارات کارها پیگیری و دنبال شود.

وی اضافه کرد: امروزه روستاهای شهرستان دامغان به عنوان مرکز تولید و ثروت برای مرکز استان شده است و پول و ثروت روستاییان دامغانی باید به مرکز استان واریز و از آنجا به خزانه ریخته شود که با برنامه های که در دست اجرا داریم این حرکت را متوقف خواهیم کرد و باید به روستاییان کمک شود نه اینکه آنان را اذیت کرد.

ابوالفضل حسن بیکی از تشکیل ۲۰کمیسیون تخصصی باهدف رشد و توسعه شهرستان دامغان خبرداد واظهارکرد: موضوع آب، بهداشت و درمان و آموزش عالی یکی از نکات مهم و اساسی و در دستور کار بنده در کنار دیگر طرح ها و برنامه ها است که به صورت ویژه این موضوعات دنبال و پیگیری خواهد شد.

وی همچنین در ادامه به نهایی شدن کریدور شمال به جنوب اشاره و خاطر نشان کرد: کریدور شمال به جنوب به عنوان یک چهارراه طلایی به مرکزیت شهرستان دامغان که استان مازندران به استان اصفهان متصل می شود باید به یک اتوبان تبدیل شود که در مجلس دهم این موضوع با جذب اعتبارات و حمایت دولت پیگیری می شود.

نماینده منتخب مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی چندی پیش در سخنان خود گفت:  من جانباز ولایت، سرباز دامغان، سردار استان و ژنرال بین المللی هستم و چهل سال برای اقلاب استخوان خرد کردم و به خود نیز می بالم که یک دامغانی هستم.

منبع : مرآت

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.